Zmień rozmiar czcionki


Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Array ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jaki model Navroad?
Post: 9 lis 2009, o 21:39 

Rejestracja: 9 lis 2009, o 21:28
Posty: 9
Hej jestem na kupnie nawigacji. Jadą ostatnio autem słyszałem w radiu program właśnie na ten temat. Z tego co usłyszałem wynikało, że najlepiej miec nawigację Navroad albo Tom Tom. Co o tym myślicie? Czy ktoś mógłby mi poradzić jaki model Navroada wybrać? Wybór z tego co widziałem jest spory. TO ma być taka najprostsza nawigacja.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki model Navroad?
Post: 11 lis 2009, o 18:10 

Rejestracja: 7 lis 2009, o 17:00
Posty: 9
Skoro jak najprostsza, to sugerowałabym się przede wszystkim ceną :) Model NR360 upolujesz już za 350 złotych, to niewiele w zestawieniu z innymi cenami..


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki model Navroad?
Post: 13 lis 2009, o 14:20 

Rejestracja: 9 lis 2009, o 21:28
Posty: 9
Dzięki Forumowiczka. Właśnie zakupiłem taką nawigację wczoraj. Faktycznie cena całkiem całkiem...350zł...kto by pomyslał parę lat temu, że gpsy będą tak tanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki model Navroad?
Post: 15 lis 2009, o 19:22 

Rejestracja: 11 lis 2009, o 12:07
Posty: 10
Jak już kupiłeś to trudno, ale ja bym polecała bardziej Tom Toma GO 730 . Gdyż ma duży 4.3-calowy dotykowy ekran, ponadto pozwala użytkownikowi na korzystanie z trójwymiarowego interfejsu zawierającego również wizualizacje budynków ułatwiające poruszanie się po okolicy. Co jest rewelacyjną sprawą, przede wszystkim w dużych miastach.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki model Navroad?
Post: 17 lis 2009, o 03:41 

Rejestracja: 8 lis 2009, o 15:50
Posty: 10
a moim zdaniem Navroad jest lepsza, a dokładnie model 430 BT wygląda ciekawie, ma Bluetooth, bateria spora, no i ma ze dwa klawisze funkcyjne, co czasami jest przydatne, bo można pod nie coś zaprogramować i łatwiej palcem trafić, ogólnie jest tam dobry procesor i moduł GPS, no i szybciej łapie też fixa, także jak dla mnie to byłby lepszy wybór


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki model Navroad?
Post: 21 lis 2009, o 13:44 

Rejestracja: 8 lis 2009, o 17:38
Posty: 11
Nie miałam nigdy do czynienia z Navroadem. Pamiętaj, że radio i tv kłamie!;)) Ale forumowicze prawdę powiedzą:) A widzę, że opinie dość pozytywne. Ja jednak pozostanę przy wyborze Garmina, bo naczytałam się już tyle opinii, że za chwilę zgłupieję od wyboru. Jeżeli ten Navroad Ci się od początku spodobał i jak widać opinie o nim są dobre -to oceń tylko stan kieszeni i bierz:)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki model Navroad?
Post: 25 lis 2009, o 11:11 

Rejestracja: 25 lis 2009, o 10:35
Posty: 15
Polecam model NavRoad NR360 GPS - fajny, bo tani, prosty, niezawodny i przede wszystkim mały. To duże ułatwienie na wycieczkach, wyjazdach służbowych itp, kiedy musisz zabrać z auta nawigację. Noszenie przy sobie mini teczuszki jest uciążliwe, a takie urządzonko łatwo gdzieś schować, nie wiele waży.
z TomToma może TomTom ONE v3 - jest większy, dla tych, którzy cenią sobie wygodę i prostotę w użytkowaniu. Również bardzo dobra firma. Wybór już pozostawiam Tobie i Twoim upodobaniom :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki model Navroad?
Post: 27 lis 2009, o 05:31 

Rejestracja: 15 lis 2009, o 02:21
Posty: 11
Masz rację Motofan - ceny nawigacji są dziś bardzo niskie. Nawet widziałem gdzieś ostatnio nagłówek, że firmy sprzedają sprzęt poniżej kosztów produkcji, ale nie sprawdzałem tego, więc nie wiem dokładnie dlaczego tak się dzieje. A jeśli chodzi o Navroad, to modele 360, 460 i 560 są chwalone głównie ze względu na atrakcyjną cenę w stosunku do jakości. I z tego co się orientuję, to nie ma problemów z wgrywaniem na nich różnego oprogramowania.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki model Navroad?
Post: 27 lis 2009, o 12:58 

Rejestracja: 8 lis 2009, o 16:44
Posty: 20
Ostatnio z musu musiałam zainteresowac się tematyką GPSów, wymaga ode mnie tego siła wyższa, więc tak siedzę na różnych forach i stronach internetowych i zainteresował mnie NavRoad NR360 + AUTOMAPA XL 5, pewnie dlatego, że ma wbudowany odtwarzacz mp3 :D
ale grunt to sobie uprzyjemniać życie w końcu. Dobrze, że producenci gpsów chcą własnie w taki sposób zadowalać swoich klientów :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Jaki model Navroad?
Post: 3 gru 2009, o 17:03 

Rejestracja: 3 gru 2009, o 15:31
Posty: 10
Niestety nie miałam nigdy do czynienia z nawigacją Navroad. Za to miałam przyjemność posiadać, a raczej nadal posiadam nawigację Tom Tom. Jak dla mnie ta nawigacja jest najlepsza;) Z tego co wiem Tom tom cieszy się największym uznaniem wśród użytkowników, bo ma naprawdę super mapy Europy no i mapy Polski też są bardzo dokładne;)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Array ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna


Kto jest online


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
akuna

Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl