Zmień rozmiar czcionki


Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Array ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tom Tom Go 930 Traffic
Post: 12 lis 2009, o 18:17 

Rejestracja: 12 lis 2009, o 18:01
Posty: 10
Witajcie
Co sądzicie o nawigacji Tom Tom Go 930 Traffic? Gdzieś czytałem że Tom Tomy są najlepszym pomysłem jeśli chodzi o nawigację, która ma służyć do czegoś więcej niż tylko wyznaczania trasy. Czy ktoś może podzielić się uwagami na temat tego sprzętu?
Potrzebuję czegoś co będzie miało szybki procesor, jakiś ciut większy niż standardowo dysk, ekran z funkcją day/night, dobrą pamięć operacyjną i możliwość aktualizacji map gratis przez co najmniej rok :)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tom Tom Go 930 Traffic
Post: 13 lis 2009, o 14:25 

Rejestracja: 9 lis 2009, o 21:28
Posty: 9
Hej. Masz rację...tak jak mówisz najlepszy TOM TOM, ale na równi bym dał też GARMIN i NAVROAD - Taka najlepsza trójka dla mnie jesli chodzi o GPS. A co do modelu Go 930, to slyszalem od córki, że dobrze jej sie sprawuje, tyle wiem :)pzdr


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tom Tom Go 930 Traffic
Post: 14 lis 2009, o 00:35 

Rejestracja: 12 lis 2009, o 15:54
Posty: 10
Ja teraz mam nawigację Garmin i jest świetna, ale wcześniej korzystałam z TomTom. W tej nawigacji fajne jest to, że jest stosunkowo prosta w obsłudze i cena też nie jest wygórowana. Dobrze sprawdza się na większych planowych trasach, i szybko wytycza nową trasę w razie zmiany kierunku ruchu. Ten model ma poza tym trochę fajnych bajerów. Z tego co wiem, oprócz nawigowania można połączyć się też przez Bluetooth z telefonem i stworzyć sobie zestaw głośnomówiący. Można też importować listę kontaktów.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tom Tom Go 930 Traffic
Post: 14 lis 2009, o 18:37 

Rejestracja: 11 lis 2009, o 12:07
Posty: 10
Ja polecałabym jak najbardziej nawigacje Garmin.Nie miałam nigdy do czynienia z Tom Tomem. A jeśli chodzi o Garmini to bardzo praktyczne jest w niej to, że nawigowanie odbywa się za pomocą odpowiednich poleceń wyświetlanych na ekranie ale również za pomocą komend głosowych. Dla niektórych to naprawdę wielka wygoda.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tom Tom Go 930 Traffic
Post: 14 lis 2009, o 20:21 
Administrator

Rejestracja: 12 cze 2009, o 13:39
Posty: 8
Wszystkie nawigacje niezależnie czy to TomTom, Garmin czy Navroad lub inne podobne nawigują zarówno wizualnie za pomocą strzałek jak i głosowo.
Co do TomTom Go 930 to już niedługo nie będzie dostępny a naprawdę jest to nawigacja z "górnej" półki.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tom Tom Go 930 Traffic
Post: 19 lis 2009, o 22:00 

Rejestracja: 12 lis 2009, o 18:01
Posty: 10
Nie będzie dostępny? Ciekawe czemu. Czytając o jego możliwościach wydaje się świetnym sprzętem. Zwłaszcza że ma fajne opcje nie dostępne w starszych modelach. Trochę poszperałem na necie i ludzie zachwalali właśnie te "bajery" które wprowadzono do tego modelu.
Przydatny na pewno jest system EPT ? dzięki któremu nawigacja nie przerywa pracy podczas jazdy w tunelach czy też wśród wysokich budynków, Bluetooth i transmiter radiowy. A i zapomniałbym :) możliwość planowania wycieczek pieszych i rowerowych. Dobra rzecz zwłaszcza zagranicą.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tom Tom Go 930 Traffic
Post: 25 lis 2009, o 11:17 

Rejestracja: 25 lis 2009, o 10:35
Posty: 15
Pewnie będzie z nim jak z dobrym modelem auta, które sprzedaje się jak świeże bułeczki, ale żeby sprzedawał się jeszcze lepiej, dla podtrzymania popularności wprowadzane są jakieś ulepszenia. Dla nas, konsumentów to dobra wiadomość, bo oznacza, że ten model prawdopodobnie teraz można kupić w wyjątkowych promocjach. Ale trzeba się spieszyć!


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tom Tom Go 930 Traffic
Post: 3 gru 2009, o 16:57 

Rejestracja: 3 gru 2009, o 15:31
Posty: 10
Zdecydowanie jestem tego samego zdania Tom Tom Go 930 Traffic, jest dla mnie numerem jeden jeśli chodzi o nawigacje:), przy zmianie trasy przez kierowcę szybko wytycza nową trasę. Super bo mnie czasem zdarzy się przejechać jakiś zjazd, a z tom tom mam szybko wytyczoną nową trasę. Nie sposób się zgubić z tą nawigacją.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tom Tom Go 930 Traffic
Post: 3 gru 2009, o 17:34 

Rejestracja: 3 gru 2009, o 15:31
Posty: 10
Nawigacja Tom tom to dla mnie numer jeden jeśli chodzi o wszystkie nawigacje. Może to jest moje subiektywne zdanie na ten temat, bo taką nawigację mam, ale z tego co widziałam tom tom jest najlepszy i dużo ludzi poleca tom tom:)


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tom Tom Go 930 Traffic
Post: 7 gru 2009, o 15:33 

Rejestracja: 25 lis 2009, o 10:35
Posty: 15
Bardzo szybka nawigacja. To dla mnie bardzo ważne, bo nie znoszę przycinającego, ładującej się całą wieczność nawigacji. Często potrzebuję szybko uruchomić, złapać sygnał i korzystać.


Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy tematOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Array ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna


Kto jest online

Array


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
akuna

Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl