Produkty / Garmin nuvi 2460LMT

Garmin nuvi 2460LMT

2011-04-16 12:02  komentarze: 0
tagi: garmingpsnawigacjanuvi
Cena: nieznana
ocena:
 


Sterowane głosem urządzenie nüvi 2460LMT z dużym, 5-calowym ekranem jest łatwe w użyciu — wystarczy do niego mówić. Umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk. Planowanie trasy z wieloma punktami umożliwia automatyczne ułożenie kilku miejsc docelowych w wygodną trasę. Posiada również funkcję asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań¹, funkcję trafficTrends™ oferującą archiwalne dane o ruchu, funkcję przewidywania trasy myTrends™ i funkcję wymowy nazw ulic.

Dostarczane wraz bezpłatnymi, bezterminowymi aktualizacjami map

Dzięki bezpłatnym, bezterminowym aktualizacjom map² i informacji o ruchu³ będziesz mieć zawsze w zasięgu ręki najbardziej aktualne mapy, punkty szczególne oraz dane nawigacyjne. Aktualizacja informacji drogowych odbywa się nieustannie, a uaktualnienia map są dostępne do pobrania do 4 razy w roku. Obie funkcje zaczynają działać od razu po rozpakowaniu urządzenia — bez subskrypcji, opłat za aktualizacje i dat wygaśnięcia.

Wymawiaj polecenia

Urządzenie nüvi 2460LMT nie tylko mówi, gdzie należy skręcić, ale także słucha poleceń głosowych. Dzięki innowacyjnej funkcji rozpoznawania mowy urządzenie nüvi można obsługiwać za pomocą głosu, co pozwala trzymać obie ręce na kierownicy. Wystarczy uruchomić urządzenie nüvi za pomocą polecenia głosowego (można je dostosować) i wymawiać opcje menu, które są wyraźnie widoczne na ekranie. Powiedz w kierunku urządzenia nüvi „Znajdź adres” i wymów adres, aby rozpocząć podróż do tego miejsca.

Poznaj technologię nüRoute™ oraz funkcje trafficTrends i myTrends

Urządzenie nüvi 2460LMT wyposażone jest w technologię nüRoute z funkcją trafficTrends oferującą archiwalne dane o ruchu oraz funkcją przewidywania trasy myTrends. Dzięki funkcji trafficTrends urządzenie nüvi 2460LMT automatycznie uzyskuje informacje o natężeniu ruchu w ciągu dnia, aby lepiej wyznaczać trasy i precyzyjniej szacować czas przybycia w oparciu o porę dnia i dzień tygodnia. Dzięki funkcji myTrends, przy zapisywaniu regularnie wybieranych celów podróży w Ulubionych urządzenie nüvi 2460LMT po jakimś czasie będzie samo wiedziało, dokąd się wybierasz, nawet jeśli nie podasz celu! Urządzenie podaje czas przybycia i ważne informacje o ruchu drogowym. Dlatego czy to jeździsz do lub z pracy, czy też na cotygodniowe spotkanie, urządzenie nüvi 2460LMT pomoże Ci dotrzeć wszędzie na czas.

Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący

Urządzenie nüvi 2460LMT jest wyposażone w bezprzewodową technologię Bluetooth®, wbudowany mikrofon i głośnik, które pozwalają prowadzić rozmowy przez zestaw głośnomówiący. Wystarczy sparować urządzenie ze zgodnym telefonem z funkcją Bluetooth i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem modelu 2460LMT, będąc skupionym na drodze. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia. Aby odebrać połączenie, wystarczy dotknąć ekranu i zacząć mówić do wbudowanego w urządzenie mikrofonu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu.

Wybierz właściwy pas, nim będzie za późno!

Koniec ze zgadywaniem, którym pasem ruchu należy się poruszać, aby wykonać następny zwrot. Funkcja Asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wskazuje prawidłowy pas ruchu, którym należy się poruszać, aby skręcić lub zjechać z trasy we właściwym miejscu, szczególnie gdy nie zna się okolicy. Funkcja realistycznie wyświetla znaki drogowe i skrzyżowania na trasie wraz ze strzałkami wskazującymi odpowiedni pas ruchu.

Zobacz jeszcze więcej

Wiesz dokąd zmierzasz, mając pod ręką urządzenie nüvi 2460LMT z 5-calowym (12,7 cm) ekranem dotykowym. Oglądaj szczegóły mapy, wskazówki dla kierowców, zdjęcia i wiele innych w jasnych, jaskrawych kolorach. Dzięki dużemu wyświetlaczowi nie umknie Ci żaden detal.

Zaplanuj przed podróżą

Urządzenie nüvi 2460LMT oferuje zaawansowane funkcje nawigacyjne, które zapewniają spokojną podróż. Funkcja planowania trasy umożliwia zapisanie 100 tras, określanie punktów pośrednich i przeglądanie symulacji zakrętów na ekranie urządzenia. Ponadto urządzenie nüvi 2460LMT automatycznie porządkuje wiele celów podróży i wyznacza optymalną trasę do załatwienia wielu spraw, dostaw czy rozmów z klientami. Dziennik podróży tworzy elektroniczną ścieżkę przejazdu składającą się z maks. 10 000 punktów, co umożliwia prześledzenie przebytej trasy na mapie.

Otrzymuj szczegółowe wskazówki nawigacyjne

Urządzenie nüvi 2460LMT posiada intuicyjny interfejs, na którym wyświetlane są dwie proste opcje: „Dokąd?” i „Pokaż mapę”. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, aby w prosty sposób wyszukać adresy i usługi, a następnie otrzymywać szczegółowe wskazówki głosowe z wymową nazw ulic, które zaprowadzą Cię do celu. Urządzenie posiada fabrycznie załadowane szczegółowe mapy ulic City Navigator® NT dla miast w Europie które zawierają blisko 6 milionów punktów szczególnych: sklepów, restauracji, hoteli, miejsc rozrywki, stacji benzynowych, bankomatów i innych, a także informują o ograniczeniach prędkości na większości głównych dróg w Europie.

Wybierz trasę o najniższym zużyciu paliwa

Urządzenie nüvi 2460LMT oferuje przyjazną dla środowiska funkcję ecoRoute, dzięki której zaoszczędzisz paliwo i pieniądze — pozwala ona obliczyć najbardziej oszczędną trasę, śledzi zużycie paliwa i nie tylko. Funkcja ecoRoute pozwala przy wyznaczaniu trasy preferować szlaki o mniejszym zużyciu paliwa. Po wybraniu tej funkcji urządzenie nüvi określi, czy jest dostępna trasa charakteryzująca się większą oszczędnością paliwa. Kalkulacje oparte są o informacje o prędkości i przyspieszeniu pojazdu na danej trasie.

Podróżuj transportem publicznym

Zwiększone możliwości nawigacji pieszej sprawiają, że nüvi 2460LMT świetnie nadaje się na przechadzki po mieście. Pobierz dodatkowe mapy cityXplorer, które ułatwiają poruszanie się po mieście komunikacja publiczną. Urządzenie będzie podpowiadać, gdzie należy iść, gdzie wsiąść do autobusu, metra czy tramwaju i jak długo zajmie podróż do wyznaczonego celu. Mapy cityXplorer dostępne są dla wybranych miast Ameryki Północnej i Europy. Ich koszt to jedyne 9,99 USD, więc zostaną Ci jeszcze pieniądze do wydania w wielkim mieście.

Więcej niż nawigacja

Nawigacja to tylko początek. Lokalizator ratunkowy „Gdzie jestem?” wyszukuje najbliższe szpitale, posterunki policji, stacje benzynowe, adresy i skrzyżowania. Urządzenie nüvi 2460LMT ułatwia odnajdywanie miejsca zaparkowania pojazdu poprzez automatyczne oznaczanie pozycji w chwili wyjęcia urządzenia z samochodu. Urządzenie obsługuje także bezterminową usługę alertów o utrudnieniach drogowych (wymagany jest zakup odbiornika) i jest wyposażone w narzędzia podróżne, takie jak przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut i jednostek miar, oraz kalkulator. Funkcja nawigacji do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć z serwisu Zdjęcia Garmin Connect™. Urządzenie 2460LMT jest wyposażone w funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą Garmin Lock™ i jest zgodne z serwisem Garmin Garage™, z którego można bezpłatnie pobierać pojazdy i głosy. Usprawnij swoje podróże, korzystając z opcjonalnych kart microSD™.

Wymiary urządzenia:
13,7 x 8,3 x 1,5 cm (szer. x wys. x gł.)
Rozmiar wyświetlacza:
11,1 x 6,3 cm (4,4 x 2,5 cala) (szer. x wys.), przekątna 5 cali (12,7 cm)
Rozdzielczość wyświetlacza:
480 x 272 pikseli
Typ wyświetlacza:
Kolorowy wyświetlacz TFT WQVGA z białym podświetleniem
Waga:
192,0 g
Typ baterii:
litowo jonowa
Czas pracy na baterii:
do 3 godz
Wodoodporny:
nie
Slot kart pamięci:
Karta microSD (do nabycia osobno)
Wbudowana pamięć RAM:
wewnętrzny dysk SSD
Waypointy:
1000
Trasy:
100
Odbiornik wysokiej czułości:
tak
Komunikaty głosowe:
Tak (np. "Skręć w prawo za 200 m")
Wypowiadanie nazw ulic:
Tak (np. "Skręć w ulicę Dębową za 200m")
Rozpoznawanie mowy:
tak
Optymalizacja trasy. Aut. porz. kol. punktów pośrednich:
tak
Automatyczna rekalkulacja trasy:
tak
Wybór trybu trasy:
najkrótsze, najszybsze, po bezdrożu oraz jako najtańsze
Omijanie tras:
tak
Bluetooth:
Tak
Gdzie jestem?:
Tak
Przeglądarka obrazów:
Tak
Gniazdo USB:
Tak
Ikony pojazdów:
tak
Czas na świecie:
tak
Ekran dotykowy:
Tak
Klawiatura qwerty:
Tak
Blokada/ Lock:
Tak
Obsługa baz własnych punktów POI:
Tak
Dodatkowe:
To urządzenie pamięci masowej USB jest zgodne z systemem operacyjnym Windows® XP i nowszymi oraz Mac® OS X 10.4 i nowszymi.

 Dane Techniczne:

 
 
Oceń produkt:
238
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu