Produkty / NavRoad VIVO

NavRoad VIVO

2011-04-16 11:42  komentarze: 0
tagi: gpsnavroadnawigacja
Cena: 545,00 zł zobacz w sklepie
ocena:
 


Przenośny, multimedialny system nawigacji GPS Modny design, elegancka, stylowa obudowa wymagająca bezkompromisowo wysokiej jakości wnętrza, to cechy nowego 6-calowego modelu nawigacji NavRoad VIVO.

 • dotykowy ekran 6"
 • nawigacja
 • filmy
 • muzyka, zdjęcia
 • E-book

Ekskluzywny wygląd spójnie koresponduje z wnętrzem złożonym z wysokiej jakości, nowoczesnych komponentów.

Wyraźny, duży, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 6 cali, to obiekt pożądania nie tylko kierowców ciężarówek i autobusów, ale również tych, którzy lubią widzieć więcej nie wysilając przy tym wzroku. Przy rozdzielczości 800x480, obraz wyświetlany na ekranie jest ostry i szczegółowy.

Ma to znaczenie nie tylko podczas nawigowania lecz również podczas oglądania filmów, przeglądania zdjęć, czy też korzystania z e-book.

Dobry wpływ na łatwość oraz szybkość obsługi ma dotykowy ekran, który w przystępny sposób pozwala na zmianę ustawień oraz modyfikację przebiegu trasy.

Szybki – 500 MHz procesor zapewnia płynną pracę całego systemu. AutoMapa dla której dedykowano to urządzenie została wzbogacona niedawno o kilka nowych funkcji m.in. o informacje o sygnalizatorach świetlnych. Użytkownik może również korzystać z takich sprawdzonych i docenianych funkcji oprogramowania jak: baza fotoradarów, asystent pasa ruchu, drogowskazy, tryb 3D (bryły budynków) i innych przydatnych informacji.

VIVO z 6-calowym ekranem zapewnia szczegółowy, przejrzysty i wyraźny obraz wszystkich elementów graficznych ekranu programu nawigacyjnego.

Najnowsze urządzenie, tak jak wszystkie modele tej prestiżowej marki wyposażona została w odblokowany system operacyjny, umożliwiający zainstalowanie przez użytkownika dowolnego oprogramowania.

Mocnym punktem zestawu jest moduł GPS Sirf Atlas V, który umożliwia przebiegające bez zakłóceń prowadzenie do celu, nawet w tak trudnym dla nawigacji terenie, jak wąskie uliczki między wysokimi budynkami. Zastosowana w urządzeniu technologia SiRFAlwaysFix™ wykorzystująca algorytmy przewidywania pozycji satelitów praktycznie cały czas utrzymuje moduł GPS w stanie gorącego startu. Pozwala to szybko ustalić pozycję pojazdu podczas planowania trasy lub jazdy.

Wbudowane gniazdo microSD umożliwia korzystanie z bazy multimediów zgromadzonych przez użytkownika na karcie pamięci w postaci muzyki, zdjęć, dokumentów tekstowych lub filmów.

Podsumowując, do zalet VIVO należą:

 • przejrzysty 6-calowy wyświetlacz
 • technologia SiRFAlwaysFix
 • szybki, wydajny procesor 500MHz
 • certyfikat AutoMapa
 • odblokowany system operacyjny
 • atrakcyjny wygląd

Dane techniczne:

Procesor SiRF Atlas V, 500 MHz
Pamięć RAM 128 MB DDR
Pamięć ROM 128 MB
Rozszerzenie pamięci czytnik kart micro SD do 8GB
System operacyjny Microsoft® Windows CE 6.0
Moduł GPS Wbudowany SiRF Atlas V
Antena GPS Wbudowana
Bateria Wbudowany akumulator Li-Polymer, 1500mAh
Wyświetlacz 6" TFT LCD
Rozdzielczość 800 x 480
Złącze PC Mini-USB
Audio Wbudowany głośnik
Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm
Wymiary 159 x 94,5 x 12,5 (mm)
Waga 250 g

 
 
Oceń produkt:
236
 
Trwa oddawanie głosu
Głos został oddany
Błąd podczas oddawania głosu